Çorlu İş İnsanları ve Sanayicileri Derneği olarak her hafta Salı günleri dernek ofisimizde düzenlediğimiz ‘ÇİSAD Çorlu’yu Konuşuyor’ toplantımızın bu hafta ki konuğu Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Haluk Bayındır ve Ertuğrul Adıgüzel oldu.

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinden önce de derneğimizi ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunduğumuz İzzet Volkan, ilçemize dair yapılması planlanan ve yürütülen projeler hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

İş sektöründeki ara eleman açığını kapatmak üzere bireylerin bilinçlendirilmesi gerektiğini vurgulayan Volkan, bünyesinde 10000 kişi istihdam eden Çorlu İş İnsanları ve Sanayicileri Derneği üyelerine de bu sorunu en aza indirmek adına tavsiyelerde bulundu.

İzzet Volkan’ın Çorlu’ya turizm ve ekonomi açısından hareket kazandırması beklenen 30 Temmuz – 5 Ağustos 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek Çorlu Alışveriş Fuarı (ÇAF) ile ilgili yürütülen çalışmalar hakkında üyelerimizi bilgilendirmesi ile toplantımızı sonlandırdık.

Çorlu İş İnsanları ve Sanayiciler Derneği Ailesi olarak İzzet Volkan’a toplantımıza katılımı için teşekkür eder, saygılar sunarız.