Değerli Dostlarımız,

Çorlu İş insanları ve Sanayicileri Derneği (ÇİSAD) 11.Olağan Genel Kurulu, 7 Şubat 2017 tarihinde yapılmış olup, yeni yönetim ve denetim kurulu üyeleri belirlenmiştir. Ben de 2005 yılından beri bu ailenin içerisinde ÇİSAD ortamının havasını soluyup, her üyeden ayrı ayrı deneyimler kazanmış bir ÇİSAD gönüllüsü olarak, artık daha fazla sorumluluk alma zamanım gelmiş olduğu düşünerek ÇİSAD bayrağını devir aldım. Öncelikle derneğimizi daha ileriye taşımak amaçlı onurla, gururla ve şerefle bu değerli aileyi temsil etme görevini üstlenmiş bulunmanın memnuniyet ve heyecanı ile sizleri selamlıyor, ÇİSAD Kurucu Üyelerimize, geçmiş dönem başkanlarımıza ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen üyelerimize kattıklarından dolayı teşekkür ederek, bu satırlar aracılığıyla kendilerine şükranlarımı sunmak istiyorum.

ÇİSAD yaptığı toplantılar, eğitim çalışmaları, projeler ve etkinliklerle üyelerimiz arasında bağlılık, toplumsal gelişim ve ilçemize fayda sağlamayı hedefleyen güçlü bir dernektir. İş insanlarını bir çatı altında toplayıp birlikte başarabileceklerine köprü olmak adına kuruluşu ile şehrimizdeki diğer derneklerimize de öncülük etmiş, üyelerinin sosyal alanda gelişimlerine katkı sağladığı gibi, ekonominin gelişimi anlamında da birçok iş birlikteliklerine imza atacak bir dernek olmuştur.

Bundan sonraki süreçte de üyelerimizin iş hayatlarında ve sosyal hayatlarında gelişimlerine katkı sağlamak amaçlı iletişimi ve bilgi paylaşımını artırmak, üyelerimizi sektörel yenilikler hakkında her daim bilgili kılmak, araştırma ve geliştirmeyi desteklemek adına sesimizi daha çok kişiye duyurmayı amaçlıyoruz.

Derneğimizin, uzun yıllar devam edeceğine inandığımız yapısı ile sektörlerde yeni bir heyecana, zihniyet değişikliğine, sektörel işbirliği ve sinerjiye her daim zemin ve sebep olması ile örnek olmaya devam edeceğimizi düşünmek bizleri mutlak suretle daha çok çalışmaya teşvik etmektedir. Bilindiği üzere iyi ve faydalı işler yapmak üretme ile gerçekleşir. Üretme ise birlik ile gerçekleşir. Bunun için işbirliği ve güç birliğine ihtiyacımız vardır. Derneğimizi üyelerimizin desteği ve etkin katımları ile daha ileriye taşıyacağımıza inanıyor, üreten her bireyi de aramızda görmek istiyoruz.

Bizler ülkemizin sahip olduğu büyük potansiyelin farkında olarak Türkiye’nin ve bölgemizin ilerlemesi adına bu oluşuma gönül verdik. Üzerinde yaşadığımız topraklar atalarımız tarafından bizlere hediye edildiği gibi, yaşatma ve kalkındırma görevi de bizlere düşmektedir.

Yeni yönetim olarak öncelikle atalarımıza daha sonrada ülkemize, şehrimize, üyelerimize, halkımıza karşı sorumluluklarımız olduğunun bilincinde olup, bu sorumlulukları yerine getirmek için sizlerden aldığımız destek, güç ve moralle canla başla çalışmaya devam edeceğimizin sözünü veriyor, en derin sevgi, saygı ve şükranlarımı sunuyorum.

Saygılarımla,
Müjdat AYAN
ÇİSAD Yönetim Kurulu Başkanı