Çorlu İş İnsanları Derneği

BAŞARILAR İLE DOLU 20 YIL

 Değerli Dostlarım…

Geçmişine sayısız başarı sığdırmış, şehrine ve ülkesine değer katmış öncü bir Sivil Toplum Kuruluşu olarak 20. Yılımızı kutladığımız kıymetli bir dönemdeyiz.  Temelleri 2002 yılında atılmış derneğimizin bu güne gelmesinde büyük payı olan Kurucu Üyelerimize, geçmiş dönem Başkanlarımıza ve her daim destek veren Üyelerimize katkılarından dolayı Teşekkür ve Şükranlarımı Sunarım. 

Elbette teslim aldığımız bu kıymetli bayrağı, Başkanı olduğum Yönetim Kurulu ile birlikte ve değerli üyelerimizin de katkılarıyla daha yukarılara taşımak için azim ve heyecan ile çalışıyoruz.

Pandemi ile birlikte Globalde yaşanan ekonomik açıdan zorlu günlerin ardından,  Sivil Toplum kuruluşlarına daha fazla sorumluluk düştüğünün farkındayız. Kuşkusuz öncelikli hedefimiz; üyelerimizin, bölgemizin ve ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmaktır. Bunun yolu ise İş insanlarını bir çatı altında toplayarak; gerçekleştirdiğimiz toplantılar, eğitim çalışmaları, proje ve etkinlikler ile beraber başarıya giden bir köprü oluşturmaktır. Yurt içi ve Yurtdışı kaynaklı işbirlikleri, diğer sivil toplum örgütleri, federasyonlar ve konfederasyonlar ile kurduğumuz kuvvetli iletişim ve paylaşımlar sayesinde de bu arzumuzun meyvelerini verdiğini görmekten onur duyuyoruz.

ÇİSAD, her geçen gün artan üye sayısı ile fikirlerini, yapısını güncelleyen, inovatif bir kuruluştur. Yalnızca birlik ve beraberliğin, paylaşılan fikirlerin ve her gün değişen dünya ile yenilenerek başarının yakalanacağı inancına sahiptir. Bu sebepledir ki; düzenli toplantılarda bir araya gelerek, sektörel yenilikler hakkında her daim bilgi alışverişinde bulunur, araştırma ve geliştirmeyi destekler. Bu sinerjiyi yakalamış ve devam ettirmiş olmaktan mutluyuz. Bilindiği üzere, iyi ve faydalı işler yapmanın ilk adımı üretmektir. Üretmek için ise, işbirliği ve bütünleşmiş güce ihtiyacımız var.  Şehrimize, bölgemize dahası üzerinde yaşadığımız topraklara yürekten bağlıyız.  Dolayısıyla bu güzel ülkemizi yaşatma ve kalkındırma adına üzerimize düşen görevleri severek üstleniyoruz. 


Sevgili Arkadaşlarım…

Kurulduğu günden bugüne sadece üyelerinin değil, tüm Türkiye’nin meseleleriyle yakından ilgilenen ÇİSAD, büyük bir sevdayla bağlı olduğumuz Çorlu’ nun ve ülkemizin ekonomisine, sosyal ve kültürel yaşamına katkıda bulunmayı her daim sürdürecektir.

Biz çok büyük ve güçlü bir aileyiz. Trakya’ nın öncü STK’larındanız. Üyelerimizin enerjisi ve dinamizminden aldığımız destekle bu konumumuzu daha da yukarılara taşıyacağız.

Sevgi ve Saygılarımla,

Nüvit KIRÇUVAL